Co na zmarszczki na czole?

Twarz jest naszą wizytówką i oczywistym jest, że zależy nam by wyglądała młodo, świeżo i promiennie. Niestety nie zawsze uda nam się zapanować nad naturą. Niektóre z nas mają większe skłonności do powstawania zmarszczek mimicznych. Częściowo odpowiada za to genetyka, w dalszej kolejności styl życia i nawykowe marszczenie twarzy, a następnie odpowiednia pielęgnacja twarzy.

O ile na genetykę nie mamy zbyt dużego wpływu, to na pozostałe elementy już tak. Dobrym nawykiem jest noszenie przy sobie okularów przeciwsłonecznych. Paradoksalnie sprawdzają się nawet w zimie, kiedy promienie słoneczne odbijają się od śniegu i oślepiają nas powodując marszczenie czoła i okolic oczu. O okresie letnim kiedy słońce świeci naprawdę intensywnie okulary słoneczne to absolutna konieczność. Dobrym nawykiem jest relaksowanie twarzy w każdym momencie, kiedy sobie o tym przypomnimy.

Odpowiednia pielęgnacja twarzy jest priorytetem w walce o piękną cerę bez zmarszczek. Rynek kosmetyczny oferuje szeroki wybór kosmetyków, które zasługują na uznanie głównie z powodu zawartości dużej liczny ekstraktów z roślin. Natura od zawsze była naszym sprzymierzeńcem i warto wykorzystywać składniki, które z niej pochodzą. Jednym z kremów, które zasługują na szczególne uznanie jest naturalny krem Richevon. Jest to krem, który dzięki ekstraktom z pąków działa ujędrniająco i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Włókna kolagenowe skóry regenerują się i nieutrwalone zmarszczki zostają spłycone. Po użyciu kremu Richevon, skóra jest wyraźnie bardziej napięta bez ingerencji chirurgicznej.

Jak wynika z obserwacji kobietom, ale nie tylko, doskwierają zmarszczki na czole. Te z kolei mogą mieć postać delikatnych kreseczek lub całkiem głębokich bruzd. Dla pań, które są gotowe podjąć ryzyko istnieją metody chirurgiczne, które pozwalają nam na zmniejszenie widoczności zmarszczek na czole. Metodą to jest na przykład wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Nie każdemu jednak ten sposób odpowiada. Warto pokusić się o spróbowanie metod jak najbardziej naturalnych.

Co na zmarszczki na czole?
5 (100%) 1 głos/yPoradnik na dn����¯�¿�½ moczanow����¯�¿�½

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 6 = 1