Korzyści wyboru manicure hybrydowego

Z pewnością wiele kobiet jest zainteresowanych tym, co to jest manicure hybrydowy, o którym tyle się słyszy. W jaki sposób wykonuje się hybrydowy manicure? A zatem manicure hybrydowy krok po kroku wykonany wedle instrukcji sprawdzi się na wszelkiego typu wydarzeniach towarzyskich, gdzie ważną rolę odgrywa perfekcyjny wygląd.

Czym jest zatem manicure hybrydowy? Obecnie bardzo powszechnie stosuje się go do pielęgnacji oraz udekorowania paznokci. Potrafi on zagwarantować, że paznokcie będą zadbane i eleganckie przez bardzo długi czas. Warto wiedzieć, że paznokcie hybrydowe może wykonać w pełni samodzielnie w zaciszu własnego domu, jednak poleca się wizyta w profesjonalnej placówce. Odpowiednio zrobiona hybryda może powstać bardzo szybko, chociaż wymaga to pewnej praktyki przy zastosowaniu określonych produktów kosmetycznych. Na początku należy wyciąć skórki przy przy płytkach paznokcia. Potem należy je wygładzić pilnikiem. Na oczyszczoną w ten sposób płytkę paznokcia nakłada się cienką warstwę podłoża, którą zostaje utwardzona pod specjalną lampą z promieniami UV, co trwa około dwóch minut. Potem nakłada się pierwszą warstwę wybranego przez nas koloru, aby ponownie umieścić paznokcie pod lampą. Następnie umieszcza się warstwę nawierzchniową na płytce paznokcie oraz nadaje się jej odpowiedni połysk przez specjalne nawilżenie.

Niemniej jednak samo ściąganie hybryd zajmuje już więcej czasu i wymaga pewnej delikatności. W żadnym wypadku nie należy wyłamywać hybrydy, ponieważ może to skutkować poważnym uszkodzeniem paznokcia. Wiele kobiet na pewno zadaje sobie pytanie, ile kosztuje manicure hybrydowy. Taki zabieg jest stosunkowo niedrogi. Innym powszechnie zadawanym pytaniem jest: czy hybryda niszczy paznokcie? Mogą być cieńsze, ale łatwo je przywrócić do stanu poprzedniego. Warto wiedzieć, że hybryda w żaden sposób trwale nie niszczy naszych paznokci.

Korzyści wyboru manicure hybrydowego
5 (100%) 2 głos/yPoradnik na dn����¯�¿�½ moczanow����¯�¿�½

One Response to Korzyści wyboru manicure hybrydowego

  1. Sara pisze:

    Hybrydy nie należą do najtańszego zabiegu, sama ze względu na cenę kupiłam lampę UV i sama robię sobie hybrydy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 7 =