zabiegi na skórę

Trycholog – poznaj szybki ratunek dla wypadających włosów

łysienie u kobiet

Trycholog to specjalista, którego specjalizację można określić jako tę z pogranicza dermatologii, medycyny estetyczne oraz kosmetologii. Zajmuje się on badaniem włosów oraz skóry głowy, diagnozowaniem schorzeń i ich leczeniem. Najważniejszym, ale nie jedynym wskazaniem do odbycia wizyty, jest nadmierne wypadanie włosów. Wypadanie włosów, przyczyny ich osłabienia oraz problemy ze skórą głowy to tylko niektóre zagadnienia, z którymi trycholog spotyka się w swojej codziennej praktyce. Szczególną uwagę zwraca na wypadające włosy u kobiet, które z powodu ich utraty cierpią najbardziej dotkliwie. 

Trycholog – kiedy się udać i jak poradzić sobie z łysieniem?

łysiejąca osoba

Trychologia jest dziedziną medyczną, która zajmuje się badaniem oraz leczeniem problemów ze skórą głowy oraz włosami.
Poradnik na dn����¯�¿�½ moczanow����¯�¿�½

Depilacja laserowa Gdynia: na nadmierne owłosienie i wrastające włoski

Aksamitnie gładka skóra - tylko dzięki depilacji Laserem Vectus

Wiele jest sposobów na dbanie o siebie. Bardzo ważne jest między innymi uprawianie sportu. Powszechnie wiadomo, że ruch to zdrowie, dlatego warto pomyśleć nad uprawianiem sportu aby zadbać o swój wygląd, kondycję i ogólne zdrowie organizmu. Jednym z nich jest także depilacja – to absolutna konieczność w przypadku kobiet oraz mężczyzn. Najskuteczniejszą metodą jest depilacja laserowa. Poznaj jej tajniki!
Poradnik na dn����¯�¿�½ moczanow����¯�¿�½

Depilacja laserowa Gdynia – co należy wiedzieć przed przystąpieniem do zabiegu?

depilacja calego ciala laserem

Laserowe usuwanie owłosienia – wszystko co musisz wiedzieć

Laserowe usuwanie owłosienia przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się wstydliwego kłopotu raz na zawsze. Tajemnicą nie jest, że we współczesnym świecie istnieje ogrom ludzi, którzy ukrywają przykre schorzenia pod długimi rękawami czy fluidem. O ile, krostki, pryszcze czy przebarwienia można jakoś zatuszować, o tyle, z owłosieniem w niewłaściwych miejscach nie można zrobić właściwie nic. Owszem, istnieją apteczne specyfiki, lekarstwa na nadmiary hormonów w organizmie, ale niestety, problem na ogół tkwi wewnątrz komórek wytwarzających włosy. Aby problem zniknął raz na zawsze, należy wykonać zabieg laserowej depilacji. Pocieszeniem jest fakt, że owłosienie na ogół znika. Niepotrzebne włosy wypadają kilka dni po zabiegu. 

Depilacja laserowa

laserowe usuwanie włosów

Depilacja laserowa to idealny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Dzięki niej zapomnimy o owłosieniu oraz drogich wizytach u kosmetyczki. Laserowe usuwanie owłosienia sprawdzi się szczególnie u osób, które maja uczulenie na wosk, czy cierpią z powodu wrastających włosków. To zabieg przede wszystkim bezbolesny i dający świetne rezultaty.

Usuwanie przebarwień

przebarwienia skóry

Wiele osób ma problem z przebarwieniami, plamami, piegami, zarówno na skórze twarzy jak i na innych częściach ciała. Można się ich pozbyć w skuteczny i bezpieczny sposób, za pomocą różnego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej.

Brodawka łojotokowa – przyczyny, objawy, leczenie

Wycinanie brodawki

Brodawka łojotokowa to narośl na skórze, wyraźnie oddzielona od jej zdrowej części, wyrastająca ponad jej powierzchnię, zaliczana do łagodnych, niezłośliwych zmian skórnych. Nie ma związku z nowotworem. Najczęściej zlokalizowana jest na twarzy, owłosionej skórze głowy, tułowiu oraz kończynach górnych. Brodawki łojotokowe mają grudkową, chropowatą strukturę.

HIFU – odmłodzona twarz bez użycia skalpela

HIFU odmłodzi ci skórę bez użycia skalpela

Bezpieczny i komfortowy lifting twarzy oraz lifting ciała

Medycyna estetyczna oraz kosmetologia nieustannie się rozwijają. Opracowywane są nowe rozwiązania, które pozwalają na uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów, w bezpieczny dla klientów sposób. Do niedawna lifting kojarzony był z zabiegiem, któremu nie każdy chciał się poddawać, ze względu na ryzyko powikłań, bólu i nieprzyjemnych skutków ubocznych, związanych z gojeniem miejsc, które zostały poprawione. Na szczęście, dzisiaj jesteśmy w stanie pozbyć się defektów związanych z wiotczejącą, tracącą gęstość skóra niemal na całym obszarze naszego ciała. Technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) pozwala na przeprowadzenie liftingu w bezbolesny, bezpieczny i komfortowy sposób. Wykorzystywana jest ona w urządzeniu Ultraformer III. Podczas zabiegu, wykorzystywana jest skoncentrowana fala ultradźwięków, która działa na skórę, warstwę lipidową oraz mięśnie. Dzięki jej użyciu, dochodzi do podgrzania i obkurczenia tkanek. Skutkiem jest powstanie wielu mikrouszkodzeń, które zmuszają skórę do rozpoczęcia procesu intensywnej regeneracji. Efektem jest zagęszczenie skóry oraz pobudzenie jej do zwiększonej produkcji włókien kolagenowych.

Szybko i skutecznie – lifting twarzy bez skaplela

Niepożądane skutki uboczne, oraz konieczność podania znieczulenia przy przeprowadzaniu normalnego liftingu, zniechęca wiele osób. Na szczęście, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możemy poprawić wygląd naszej twarzy, nie ryzykując wystąpieniem niepożądanych skutków ubocznych. Wykorzystanie rozwiązania HIFU, daje klientom ogromny komfort. Zabieg wykonywany za jego pomocą jest bezbolesny i nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania, ani specjalistycznej pielęgnacji, po przeprowadzeniu liftingu. Dodatkowo, bezinwazyjny lifting twarzy możemy wykonywać przez cały rok, a bezpośrednio po poddaniu się zabiegowi możemy wrócić do swoich codziennych zajęć. Pozwala to na dużą swobodę w ustalaniu terminu wizyty, na której chcielibyśmy przeprowadzić lifting. Efekty, które uzyskamy będą widoczne przez dwa lata od wykonania zabiegu.

Lifting ciała i lifting twarzy, jakie obszary można poddać zabiegowi?

Depilacja laserowa – wykorzystaj technologię

Depilacja laserowa całego ciała laserem Vectus.

Depilacja laserowa to jeden z tych zabiegów, na które warto wydać pieniądze. W krótkim czasie możemy pozbyć się owłosienia i każdego dnia bezpiecznie odsłaniać nogi. Dzięki technologii wykonywana jest depilacja laserowa bikini, pach i nóg – są to te części ciała, które lubimy pokazywać szczególnie latem. Warto już teraz przygotować się do nadchodzącego sezonu.