Depilacja laserowa – wykorzystaj technologię

Depilacja laserowa całego ciała laserem Vectus.

Depilacja laserowa to jeden z tych zabiegów, na które warto wydać pieniądze. W krótkim czasie możemy pozbyć się owłosienia i każdego dnia bezpiecznie odsłaniać nogi. Dzięki technologii wykonywana jest depilacja laserowa bikini, pach i nóg – są to te części ciała, które lubimy pokazywać szczególnie latem. Warto już teraz przygotować się do nadchodzącego sezonu.

Depilacja laserem, depilacja woskiem a golenie maszynką
Czy mogą wrastać włoski? Czy może pojawić się zapalenie mieszków włosowych? Jak często?
Depilacja laserem Nie Nie Po zakończeniu serii nie ma konieczności powtarzania
Depilacja woskiem Tak Sporadycznie Co kilka tygodni
Golenie maszynką Sporadycznie Tak Co kilka dni

WRASTAJĄCE WŁOSKI – PROBLEM PO DEPILACJI

Wrastające włoski pojawiają się w wyniku działania wosku lub elektrycznego depilatora. Nie oznacza to jednak, że nie wywoła ich Depilacja laserowa ciała.zwykła maszynka do golenia. Pachy, bikini i nogi są okolicami najbardziej narażonymi na ten problem. Wskutek działań tradycyjnymi metodami, nowo rosnące włosy nie mogą się przebić przez szorstką, grubą skórę i tworzą czarne, nieatrakcyjne kółeczka.

Jak sobie z tym radzić? Warto sięgać po peelingi albo kwas mlekowy lub salicylowy dostępne w aptecznych produktach. Ale dobrym i trwałym rozwiązaniem jest przede wszystkim laserowa depilacja.

DEPILACJA LASEROWA – DLACZEGO WARTO ZROBIĆ?

Zalety jakie ma depilacja laserowa to:

 • skuteczność – jeśli chcemy trwale usunąć owłosienie, nie sięgając po zwykłe maszynki i inne metody, depilacja laserowa jest rozwiązaniem dla nas.
 • zdrowa skóra – bez zaczerwienienia, podrażnienia, świądu czy wyprysków – stany zapalne wykluczone. Rezygnacja ze standardowych sposobów zniweluje np. problem jakim jest zapalenie mieszków włosowych.
 • zdrowy organizm – laser jest bezpieczny dla narządów wewnętrznych i funkcjonowania całego organizmu.
 • brak problemu wrastających włosków – pojawiających się po klasycznej depilacji.

DEPILACJA LASEROWA – CZY ISTNIEJĄ PRZECIWWSKAZANIA?

Depilacja laserowa wiąże się z ryzykiem powikłań, jeśli przystąpią do niej osoby z grupy przeciwwskazań. Są to:

 • kobiety w ciąży lub okresie laktacji.
 • chorzy na choroby skóry.
 • osoby z atopowym zapaleniem skóry.
 • osoby skłonne do alergicznych reakcji.
 • chorzy w trakcie trwania antybiotykoterapii.
 • chorzy w trakcie trwania hormonalnej kuracji zastępczej.

„Nieważne czy interesuje nas depilacja laserowa pach czy okolic bikini- konsultacja ze specjalistą i przygotowanie do zabiegu pod kątem zdrowotnym to podstawa” – mówi Karolina Raszeja, kosmetolog z Clinica Cosmetologica.

Najkorzystniejszą porą na rozpoczęcie działań laserowych na skórze jest zima – kiedy ciało nie jest opalone. Kontakt z dużą ilością słońca, uwidoczniony w odcieniu skóry nie jest zalecany do skutecznego i bezpiecznego zabiegu. Po depilacji pamiętajmy o naturalnych kremach nawilżających, unikaniu opalania, wizyt w solarium i zbyt gorących kąpieli. Wysoka aktywność fizyczna także może okazać się niekorzystna – pot powoduje otarcia i w konsekwencji stany zapalne skóry.

DEPILACJA LASEROWA – OPINIE WIELU KOBIET

Coraz więcej uwagi poświęca się tej metodzie – depilacja laserowa opinie zyskuje pozytywne głównie ze względu na skuteczność, komfort i bezpieczeństwo. Pacjentki dzielą się doświadczeniem zmiany, jaka zaszła nie tylko w samym wyglądzie ciała. Gładka skóra to też większa pewność siebie, oszczędność czasu, motywacja do działania i radość z wakacyjnych chwil na piaszczystej plaży.

Oczywiście, wszystko ma swoje zalety i wady – również depilacja laserowa. Przeciwwskazania oraz konieczność powtórzeń zniechęcają niektóre z pań. Nie jest to jednak dobre myślenie – zabieg trzeba powtórzyć po kilku miesiącach lub nawet po półtora roku, w zależności od indywidualnych przypadków. Taka częstotliwość zdecydowanie rekompensuje codzienne golenie maszynką czy woskiem, z których efektów i tak nie zawsze jesteśmy w pełni zadowolone.

Depilacja laserowa jest stosowana również przez kobiety szczególnie dotknięte problemem hirsutyzmu, czyli naturalnego, nadmiernego owłosienia przypominającego owłosienie mężczyzny.

Depilacja laserowa Sopot – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI? CO ZE ZNIECZULENIEM?

Każda kobieta zastanawia się nad tym czy depilacja laserowa boli. Jest to szczególnie ważne wtedy, kiedy mamy dużą wrażliwośćDepilacja laserowa bikini. ciała. Stosowanie laserów usuwających owłosienie nie wymaga znieczulenia. Ból nie ma miejsca, natomiast możliwe jest odczuwanie dyskomfortu wskutek aktywności głowicy. Jest to z pewnością kwestia bardzo osobista – osoby z dużą wrażliwością i napięciem mięśni, mogą odczuwać to nieprzyjemnie

LASER DO DEPILACJI VECTUS – POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Laser do depilacji Vectus jest popularnym i skutecznym rozwiązaniem, ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo całego organizmu. Ma certyfikat FDA i nie przegrzewa ciała. Można go stosować do każdego koloru skóry i każdego poziomu owłosienia. Posiada różne rozmiary głowicy, które specjalista swobodnie dopasuje do konkretnego miejsca. Laser wytwarza falę długości 810 nm.
Poradnik na dn����¯�¿�½ moczanow����¯�¿�½

3 Responses to Depilacja laserowa – wykorzystaj technologię

 1. hynka pisze:

  Ja byłam zmuszona poddać się depilacji laserowej, ponieważ już nie mogłam patrzeć na swoje owłosione ciało. Wiadomo trochę mnie to kosztowało, ale nie żałuję.

 2. bańka pisze:

  Nadmiernego owłosienia najlepiej jest się pozbyć laserowo. Miałam depilowane wiele partii ciała. Jeśli mamy dość ciemne owłosienie to laser do depilacji będzie bardzo skuteczny. W przypadku jasnego owłosienia to z tego co wiem jest je dość trudniej usunąć.

 3. Ewelina14 pisze:

  Przy nadmiernym owłosieniu chyba warto jest wykonać badania hormonalne. Ja na szczęście nie mam problemu z owłosieniem. Jedynie gdzie ja miałam to lekko na nogach, ale już się nie przejmuje, ponieważ zabieg laserowy Vectus w Clinica Cosmetologica – Gdańsk rozwiązał mój problem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 6 =