Usuwanie przebarwień

przebarwienia skóry

Wiele osób ma problem z przebarwieniami, plamami, piegami, zarówno na skórze twarzy jak i na innych częściach ciała. Można się ich pozbyć w skuteczny i bezpieczny sposób, za pomocą różnego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej.

Oferta zabiegów jest tak zróżnicowana, że wiele klinik oferuje darmowe konsultacje ustalające jaki zabieg wybrać. Należą do nich między innymi:

Dermapen / Mezopen

Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu do skóry składników aktywnych za pomocą specjalnego urządzenia, które kształtem przypomina długopis. Jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na usuwanie przebarwień powstałych na ciele. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda. W połączeniu ze stymulacją mechaniczną skóry daje niesamowite efekty. Dzięki składnikom aktywnym, wprowadzonym w głąb skóry sprawia, że staje się ona rozjaśniona. Jest to bardzo istotne w problemach związanych z przebarwieniami skóry.

Harmony XL

Jest to metoda na laserowe usuwanie przebarwień. Jak sama jej nazwa wskazuje laser Harmony XL wykonywana jest za pomocą lasera. Jest to bardzo skuteczna, bezpieczna metoda, która daje zaskakujące efekty, zauważalne już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy, emituje on światło bliskie podczerwieni. Podgrzewa tkanki skóry, działa miejscowo, nie uszkadza tkanek dookoła przeprowadzanego zabiegu. W przypadku przebarwień rozjaśnia skórę.

Retix C

Podczas tego rodzaju zabiegu zostaje usunięty stary naskórek, a w jego miejscu pojawia się nowy. Zabieg ten prowadzi do odbudowy uszkodzonych tkanek, regeneruje skórę twarzy, rozjaśnia skórę, usuwanie plam oraz usuwanie piegów, nie stanowi dla niego żadnej trudności. Tego rodzaju zabieg wykonywany jest przy zastosowaniu preparatów na bazie retinolu, antyoksydantów oraz witaminy C, które podaje się w głąb skóry.

Emerge

Jest to nazwa lasera, jego całkowita nazwa to Palonar Emerge. Jest laserem frakcyjnym, nieablacyjnym. Wnika w głąb skóry za pomocą fibrablastów. Regeneruje włókna elastyny i kolagenu oraz rozjaśnia skórę, niweluje piegi, plamy oraz przebarwienia. Usuwanie przebarwień na twarzy oraz na innych częściach ciała nie sprawia mu żadnych trudności. Jest to bezpieczny, skuteczny zabieg laserowy, dający zdumiewające efekty.

Peeling chemiczny

Jest rodzajem zabiegu, podczas którego wykorzystuje się jeden z czterech kwasów: pirogronowy, salicylowy, glikolowy, migdałowy. O rodzaju kwasu, który może być zastosowany podczas tego rodzaju zabiegu decyduje rodzaj cery jaką posiadamy. Nie każdy rodzaj kwasu nadaje się do każdego rodzaju cery. Warto zwrócić na to uwagę przed przeprowadzonym zabiegiem. Wykonywany jest stosunkowo często, ze względu na jego skuteczność oraz rezultaty. Kwas migdałowy jest najłagodniejszy nadaje się nawet do skóry wrażliwej. Kwas salicylowy jest łagodnym kwasem, przeznaczonym dla osób op cerze trądzikowej. Kwas glikolowy najintensywniejszy ze wszystkich, wnika w głąb skóry. Kwas pirogronowy jest najmocniejszy ze wszystkich kwasów, nie nadaje się dla ludzi o delikatnej cerze. Usuwanie przebarwień skóry nie stanowi dla niego żadnego problemu. Doskonale sprawdza się na skórze twarzy jak i na innych częściach ciała.
Mimo wszystko najskuteczniejsze jest usuwanie przebarwień laserem. Ta metoda jest najskuteczniejsza, daje ogromne rezultaty, które można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Należy do najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej.

Wszystkie wymienione zabiegi na usuwanie plam znajdziecie Państwo w gabinetach Clinica Cosmetologica.

 

Usuwanie przebarwień
5 (100%) 1 głos/yPoradnik na dn����¯�¿�½ moczanow����¯�¿�½

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

83 + = 90