Laser na wrastające włoski? Sprawdź!

Wrastające włoski to dość powszechny problem dotykający szczególnie osób, które depilują się woskiem lub maszynką elektryczną. Czasami, choć stosunkowo rzadziej, zdarza się, że wrastające włosy to efekt podrażnienia po goleniu. Zmiany te objawiają się w postaci występujących na skórze czarnych punkcików. Są to włosy, które podczas wzrostu nie zdołały przebić się przez skórę, przez co zaczęły się pod nią skręcać.

Warto zauważyć, że wrastające włoski po depilacji mogą prowadzić do jeszcze poważniejszych komplikacji niż tylko względy estetyczne. Nieleczona dolegliwość niejednokrotnie skutkuje pojawieniem się silnego stanu zapalnego mieszków włosowych. Wówczas na skórze nóg lub w innych miejscach poddawanych depilacji, pojawią się nieładnie wyglądające krosty, którym towarzyszy świąd.

Medycyna estetyczna i kosmetologia jest jednak na tyle rozwiniętą dziedziną, że może zaradzić podobnym problemom skórnym. W tym przypadku niewątpliwie najskuteczniejszą metodą radzenia sobie ze źródłem dolegliwości jest zabieg wykonany laserem Vectus.

Laser Vectus na wrastające włoski

 

Depilacja laserowa laserem Vectus bezproblemowy, najszybszy i najbardziej efektywny sposób na wrastające włoski na nogach. Zabieg radzi sobie nie tyle z objawami tejże dolegliwości, ale przede wszystkim ze źródłem problemu czyli rosnącymi włosami, a co za tym idzie eliminuje częste podrażnienia po depilacji.

Podczas zabiegu do skóry przykładana jest specjalna głowica, która emituje wiązkę lasera działającą miejsce po miejscu. Kuracja nie trwa długo, bo jest to kwestia kilkunastu minut do półgodziny. Co więcej jest to proces bezpieczny, więc można go wykonać praktycznie na każdym fragmencie ciała, z wyłączeniem miejsc intymnych u panów. Niewątpliwie największą zaletą lasera Vectus są trwałe efekty oraz zredukowanie dyskomfortu podczas zabiegu, a jest to możliwe dzięki głowicy wyposażonej w funkcje chłodzenia, która niweluje ból i pieczenie.

Warto również wspomnieć, że efektywność zabiegu laserem Vectus to zasługa wbudowanego w urządzenie inteligentnego czytnika melaniny Skintel. Głowica po przyłożeniu do skóry czyta poziom naturalnego barwnika i automatycznie dopasowuje moc lasera do indywidualnych potrzeb pacjenta. Podczas serii zabiegów wykonywanych w całym procesie kuracji usuwanych jest ok. 95% włosków. Pozostałe 5% to włosy w fazie wzrostu, dlatego ważne jest by po około roku wykonać zabieg „przypominający”, który pozwoli pozbyć się pozostałych włosów.

5/5 - (1 vote)Poradnik na dn����¯�¿�½ moczanow����¯�¿�½

3 Odpowiedzi do Laser na wrastające włoski? Sprawdź!

  1. Barbi22 pisze:

    Laser na wrstające włoski to jeden z tych zabiegów nad, którym warto się zastanowić. Ten problem to bardzo przykra przypadłość.

  2. TeresaM pisze:

    Ja ostatnio robiłam sobie depilację laserową bikini i efekty są naprawdę mega. Wrstające włoski w tym miejscu to dopiero problem ;d…

  3. tara3213 pisze:

    Najlepiej to się wybrać do jakiejś profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej gdzie prawidłowo nam przeprowadzą taką depilację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 25 = 35