Usuwanie zmarszczek – nie bój się medycyny estetycznej!

kobieta marszczy oczy

Każdy z nas może zaobserwować pojawienie się zmarszczek na swojej twarzy, kiedy przekraczamy pewien magiczny wiek. Zwykle pierwsze objawy starzenia się pojawiają się koło 30 roku życia, choć to sprawa dosyć indywidualna, zależąca od dbania o skórę oraz czynnik genetyczny. Pierwsze oznaki starzenia się możemy zwykle zaobserwować w okolicach oczu, gdzie skóra jest wyjątkowo delikatna i cienka, oraz podatna na urazy, które rozciągają ją i osłabiają. Zmarszczki pod oczami wyglądają nieestetycznie i potrafią skutecznie psuć nasze samopoczucie, widząc je na naszej twarzy.

Czy można pozbyć się zmarszczek?

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami, niewiele osób niestety wie. Wydajemy mnóstwo pieniędzy na kremy obiecujące cuda, w efekcie jednak zostajemy zwykle z pustym słoiczkiem po kremie, i taką samą ilością zmarszczek jak przedtem. Likwidacja zmarszczek pod oczami to proces, którego my sami nie jesteśmy w stanie efektywnie poprowadzić. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna pozwala na efektywne pozbycie się wielu mankamentów skóry czy ciała, w tym również zmarszczek. Mogą być one zniwelowane dzięki nowoczesnym zabiegom (https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/zmarszczki-pod-oczami/), które nie tylko dają naturalny efekt, ale przywracają skórze maksymalną jędrność, jednocześnie zachowując naturalny efekt, bez ściągnięcia skóry w sztuczny sposób.

Usuwanie zmarszczek pod oczami powinno odbyć się pod okiem profesjonalisty, który w odpowiedni sposób dobierze nam kurację. W profesjonalnym salonie kosmetycznym zwykle spotyka się równie profesjonalne maszyny i urządzenia, które dzięki swojej zaawansowanej technologii skutecznie niwelują zmarszczki wokół oczu, dzięki czemu nasza twarz może odzyskać dawny blask i gładkość, oczywiście w granicach rozsądku i możliwości. Takie urządzenia zwykle działają przy pomocy kwasów, jednak najnowszym odkryciem są ultradźwięki, których moc była dotąd niedoceniona. Wygładza zmarszczki jeszcze skuteczniej niż kiedykolwiek, i według tysięcy zadowolonych klientów, sam zabieg jest bardzo przyjemny. Jakie inne urządzenia możemy spotkać w salonie medycyny estetycznej, i z jakich możemy skorzystać?

Czytaj więcej o skutecznych metodach usuwania zmarszczek pod oczami z zakresu medycyny estetycznej: http://drkozicka.pl/arts/zmarszczki-pod-oczami-metody-z-zakresu-medycyny-estetycznej/

zmarszczki pod okiem

 

Zmarszczki pod oczami – zabiegi

Dzięki nowoczesnej technologii możemy cieszyć się następującymi urządzeniami w temacie medycyny estetycznej, a zmarszczki mimiczne pod oczami odejdą dzięki nim w zapomnienie:

 • Ultraformer III – HIFU,
 • laser Palomar Emerge,
 • Harmony XL pro NIR,
 • Pollogen LEGEND (Surgen, Maximus)

I choć nazwy tych urządzeń z pewnością niewiele nam mówią, możemy być pewni że moc ich działania jest naprawdę skuteczna, i decydując się na zabiegi z użyciem co najmniej jednego z powyższych urządzeń, wyjdziemy stamtąd zadowoleni i z piękną, gładką skórą jak za dawnych lat, a do wspomnień odejdą zmarszczki pod oczami. Zabiegi medycyny estetycznej nie powinny kojarzyć nam się negatywnie, z pewnością można korzystać z ich dobrodziejstw w bezpieczny i efektywny sposób.

5/5 - (4 votes)Poradnik na dn����¯�¿�½ moczanow����¯�¿�½

8 Odpowiedzi do Usuwanie zmarszczek – nie bój się medycyny estetycznej!

 1. mucha pisze:

  Ja jednak będę preferowała domowe metody usuwania zmarszczek. Uwielbiam sama robić kosmetyki – peelingi, maseczki itd.

 2. kometa54 pisze:

  Zastanawia mnie jaka jest opłacalność usuwania zmarszczek przy pomocy medycyny estetycznej. W sensie… czy ktoś sobie przeliczył, że na dłuższą metę jest to bardziej opłacalne od kremów? No chyba rozumiecie o co chodzi xD

 3. proszewas pisze:

  Nie pojmuję czemu ludzie wydają krocie na jakieś zabiegi. Na rynku są dostępne inne sposoby – nie lepiej kupić sobie dobre serum na zmarszczki wokół oczu i zaoszczędzić przy tym?

 4. kuksa pisze:

  Nie każdy ma czas i chęci żeby korzystać z domowych sposobów na zmarszczki pod oczami. Trzeba jednak mieć trochę podstawowej wiedzy dotyczącej kosmetyków.

 5. olaboga7 pisze:

  A ja nie pojmuję czemu ludzie wydają krocie na różne kosmetyki, które nie zawsze dobrze działają zamiast pójść na porządny zabieg wygładzający zmarszczki i się nie męczyć z tematem :>

 6. otylia pisze:

  kometa – myślę, że to najlepiej jakby każdym sam sobie przeliczył. Zabiegi na usuwanie zmarszczek też najlepiej wykonać kilka razy, by efekt utrzymał się na dłużej.

 7. pola99 pisze:

  Wszystkie te zabiegi wyglądają obiecująco. Mam nadzieję, że pomogą mi w walce z zmarszczkami wokół oczu, bo niebawem idę na pierwszą wizytę 🙂

 8. omerta pisze:

  pola – to daj koniecznie znać jak było! Ja sama rozważam czy się wybrać, ale poczekam na twoją relację 😀 Też już mam dosyć coraz głębszych zmarszczek mimicznych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

42 + = 45